bilinmez çocukluk yollarında uzun soluklu yürüyüşler
![bilinmez çocukluk yollarında uzun soluklu yürüyüşler](https://edebiyatblog.com/uploads/images/202404/image_870x_661d78d975b75.jpg)
Çocukluğumuz belki terk edilmiş bir semtin yıllardır yaşanmışlık geçirmemiş sokakları belki de bazılarımızın daha dün ağlayarak yazarken acılarını, masumlaştırmaya çalışan narin sözleri kadar ıslak ve taze.. Herkes uzak değildir o anılara bazıları da hiç yakın değil. Bazıları memnun bazılarımız ise huzursuz bu gece yine. Her bitmez gece gibi bir kabulleniş içerisindeler yorgun kalpler...
Tepkiniz nedir?
![like](https://edebiyatblog.com/assets/img/reactions/like.png)
![dislike](https://edebiyatblog.com/assets/img/reactions/dislike.png)
![love](https://edebiyatblog.com/assets/img/reactions/love.png)
![funny](https://edebiyatblog.com/assets/img/reactions/funny.png)
![angry](https://edebiyatblog.com/assets/img/reactions/angry.png)
![sad](https://edebiyatblog.com/assets/img/reactions/sad.png)
![wow](https://edebiyatblog.com/assets/img/reactions/wow.png)