Kulbei Ahzen
Hüzün, umut
![Kulbei Ahzen](https://edebiyatblog.com/uploads/images/202401/image_870x_6592e0b7ad281.jpg)
Kulbei Ahzen
Son günlerde duydukları , gördükleri,yaşadıkları canını çok sıktı, hem de çok yaktı…
Yitip giden canlar , geride kalan gözü yaşlı yakınlar… Bunlara duyarsız yığınlar…
Avucunu sıktı , yumruğunda biriktirdi söyleyemediklerini. Hoş söylese de anlayan ,anlamak isteyen ya da üzerine alan kaç kişi vardı …Çevresindeki çoğu kimse fenomen ,bilgin ,
ilişki uzmanı ,terapist edasındaydı…
Bencillik ;Kişisel “Kişisel Gelişim “adıyla mı yerleşti acaba topluma diye hayıflandı. Merhametsizlik moda haline geldi diye düşündü ve güzel kahverengi gözleri buğulandı … Sığınacak bir yer ,”Kulbei Ahsen “aradı , geçmişi hatırladı…Her gönül “kulbei ahzendi şimdilerde belki…İçinde kopan fırtınaları, hüznü ,bekleyişi hayalleri ve hayal kırıklıklarını . En iyi bilen olmazları olduran “O”değil miydi?Neye ve kime bu sitem insanoğlunun diye mırıldanırken derin bir nefes aldı, ferahladı …Ona göre avucundaki kelebeğe iyi bakmalıydı herkes…
Belhi /Ayşe Atlı
Tepkiniz nedir?
![like](https://edebiyatblog.com/assets/img/reactions/like.png)
![dislike](https://edebiyatblog.com/assets/img/reactions/dislike.png)
![love](https://edebiyatblog.com/assets/img/reactions/love.png)
![funny](https://edebiyatblog.com/assets/img/reactions/funny.png)
![angry](https://edebiyatblog.com/assets/img/reactions/angry.png)
![sad](https://edebiyatblog.com/assets/img/reactions/sad.png)
![wow](https://edebiyatblog.com/assets/img/reactions/wow.png)