TANDEM

İki evren birbirlerinden ne kadar farklıysa bu evrendeki benzerlerde birbirinden o kadar farklı olacaktır. Görünüm olarak değil ama durum olarak. 

TANDEM

İki evren birbirlerinden ne kadar farklıysa bu evrendeki benzerlerde birbirinden o kadar farklı olacaktır. Görünüm olarak değil ama durum olarak. 

AURORA: Paralel evren
JULIANA: Prenses 
THOMAS: Esas oğlan ajan kekimiz
SASHA: Esas kızımız 
GENERAL: Ağzı yüzü dağıtmakık kötü adam 

Kitap tam bir dehşet ötesi. Resmen bayıldım.  Kitaba ilk başladığımda çok yavaş gidiyor diyip sıkılmıştım sonra kitap tam gaz ileti dedi. Kitabın içerisinde paralel evren, aşk, ihanet, aldatmaca, gambazcılık, adam kayırma aksiyon gerilim... Ne ararsanız o var. Yeterki bakmasını bilin. 

Etkileyici bir yaklaşıma sahip. Düşler alemini oldum olası çok sevmişimdir. Bu kitap tam anlamıyla bana yazılmış yazar demiş kitabı yazarken; Lenya çok sever ben Tandem'i yazayım. 

Hikayenin kötü ve sevilmeyen adamı General. Çıkarları doğrultusunda aklınızın alamayacağı her şeyi yapıyor. Ama adam çok zeki hakkını vermek lazım olacak olan kaosu engerek yılanı gibi önceden seziyor ve bütün planı hemen yapıyor. Babadan oğula geçen bu hainlik Generalin oğlu Lucas'a devir daim yapıyor. Babası kılıklı şam şeytanı. 

Ama beni bozguna uğratan ilk kişi Lucastı. Tamam hainsin ama bari babana ihanet etme erdemli ol. Ama yok dinlemedi beni. Sasha bizim gariban ve saf kızımız her şeyden bir haber ona ne deniliyorsa yapıyor hiç sorgulamıyor bile. Oda garibim sanıyor ki her istediklerini yaparsam kendi dünyama dönebilirim. 

Thomas yakışıklı ajan oda ilk başlarda general ne derse uyguluyordu ama sonra işler değişiyor ve denileni yapmıyor. Juliana işbirlikçileri ile yeni bir hayata adım atmak için elindeki en değerli şeyi feda etmek zorunda kaldı. 
Prens anasının sözünden ben okurken çıkmadı. Sasha Bi ara nezarete düştü. Thomas benim hüzünlü yaralı kekim sana neler yaptılar kitabın sonunda kalbim parça pinçik oldu. 

Ve kitabın sonunda dediği gibi " Son değil Başlangıç." 

Kitaba puanım 8/10