Korkularımı Karşılamak.
Şunu unutma; "Bu hayatta korktuğun ne varsa başına geliyor ve sen korkmak yerine gelecek olan şeyleri kabullen, kabullen ki gelecek olanı güzel karşıla.."
![Korkularımı Karşılamak.](https://edebiyatblog.com/uploads/images/2021/10/image_750x_61680bf766883.jpg)
Bu hayatta öğrendiğim bir şey varsa o da korkularımın başıma gelmesi, başıma gelmesini istemediğim için korkarken, korktuğum için başıma gelmesi.. Şey gibi, kaçtığım o yağmurun aslında beni çoktan sırılsıklam etmesi gibi.. Evet, evet aynen bu. Ve ben artık o yağmurdan kaçmıyorum, tam aksine ellerimi bulutlara açarak onlara gerekli olan izni veriyorum. Korkuyor muyum? Evet, peki bu bana engel mi? Hayır, ben sadece o yağmuru kabul ediyorum her zerresini ve ben artık korkularımı güzel karşılayacağım.. her zerresini...☁️
Tepkiniz nedir?
![like](https://edebiyatblog.com/assets/img/reactions/like.png)
![dislike](https://edebiyatblog.com/assets/img/reactions/dislike.png)
![love](https://edebiyatblog.com/assets/img/reactions/love.png)
![funny](https://edebiyatblog.com/assets/img/reactions/funny.png)
![angry](https://edebiyatblog.com/assets/img/reactions/angry.png)
![sad](https://edebiyatblog.com/assets/img/reactions/sad.png)
![wow](https://edebiyatblog.com/assets/img/reactions/wow.png)